Dodany: 2013-10-08 12:02:02

 

Charakterystyka skóry suchejKażdy z nas ma specyficzną budowę skóry. Składa się na to kilka elementów. Jej gładkość, wszelkiego rodzaju wypryski, giętkość oraz oczywiście stopień nawilżenia. Ze względu na te cechy, musimy naszą skórę traktować w odpowiedni dla niej sposób.

Jednym z największych i najbardziej widocznych problemów, z którym przychodzimy do medycyna estetyczna Rzeszów, jest oczywiście suchość skóry. Czym taka skóra się charakteryzuje?

Sucha skóra, jak wie każdy specjalista z medycyna estetyczna Rzeszów, przede wszystkim jest podatna na zimno, utratę wody, wszelkiego rodzaju podrażnienia. Taka skóra wymaga smarowania odpowiednimi kremami nawet kilka razy dziennie. Ze względu na swoją specyfikę sprawia, że makijaż wygląda mniej efektowanie, jest nierównomierny. Ponadto taka sucha skóra rąk powoduje ból. Jeśli nie użyjemy specjalnego kremu a mamy częsty kontakt z wodą, to grozi nam opuchlizna i ból. Na te wszystkie dolegliwości ma radę medycyna estetyczna Rzeszów. Specjaliści, którzy tam pracują, na pewno nam pomogą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Charakterystyka skóry suchej
Nick: