Dodany: 2010-09-22 10:00:17

Jak zrobić dobry makijaż Makijaż olsztyn powinien być wykonany w taki sposób, aby ukryć mankamenty i niedoskonałości naszej urody i jednocześnie uwypuklić jej zalety. Odpowiednio dobrane kosmetyki i umiejętność ich poprawnego aplikowania są gwarancją wykonania dobrego makijażu.

 

Makijaż Olsztyn powinien być dobrany nie tylko do typu naszej cery, ale także do pory dnia lub konkretnej sytuacji. Jeśli wybieramy się do pracy lub na spotkanie biznesowe zrezygnujmy z mocnego i wyrazistego makijażu.

Makijaż olsztyn stosowany na dzień, powinien być lekki i naturalny, tak aby rozświetlał naszą cerę i nadawał jej świeży i promienny wygląd. Podstawą dobrego makijażu jest odpowiedni podkład. Nie może on być za ciemny, ponieważ postarza skórę, musi być idealnie dopasowany do naszego naturalnego odcienia skóry.

 

Kolejnym ważnym elementem makijażu jest puder i róż. Ich kolor również powinien być dopasowany do naszej karnacji. Róż nakładamy płaskim pędzlem, lekkimi pociągnięciami i z umiarem. W przypadku cieni do powiek, nie należy nakładać ich w takim samym kolorze jak nasza tęczówka. To może sprawić, że jej kolor będzie przygaszony. Jeśli chodzi o usta obowiązuje jedna zasada, jeśli mocno podkreślamy oczy, usta wystarczy jedynie pociągnąć delikatnym błyszczykiem. Jeśli natomiast oczy malujemy delikatniej, usta można podkreślić konturówką i szminką.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zrobić dobry makijaż
Nick: