Dodany: 2012-11-09 11:41:50

 

Jak wygląda zabieg mezoterapiiZabieg mezoterapia wrocław jest bardzo prosty. Dzieli się na dwa zasadnicze rodzaje między innymi na mezoterapia wrocław igłową i bezigłową. Igłowa polega na tym, że po dobraniu preparatów do potrzeb skóry umieszcza się je w igłach i wstrzykuje w pożądanym miejscu.

 

Tak to wygląda w dużym skrócie. Bezigłowa mezoterapia wrocław przebiega nieco inaczej, nie ma tu igieł ani nie wprowadza się do ciała substancji aktywnych mających za zadanie leczyć skórę. Zamiast tego procesu mamy specjalną maszynę do emitowania fal elektromagnetycznych, jest ona tak przystosowana do działania, żeby mogła wyleczyć falami nasze ciało.

 

Fale elektromagnetyczne nie leczą tak samo jak mezoterapia igłowa. Mamy więc dwa warianty jednego zabiegu są one warunkowane przez to czy wolimy inwazyjne metody czy bezinwazyjne. Do wyboru do koloru, jak kto woli dochodzą jeszcze przeciwwskazania co do inwazyjnej mezoterapii. Silne przeciwwskazania mogą uniemożliwić wykonanie igłowej wersji zabiegu są nimi wszystkie poważne i śmiertelne choroby.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda zabieg mezoterapii
Nick: