Dodany: 2010-09-22 09:42:58

Na czym polega zabieg radio frekwencja melodyRadio frekwencja melody to nowatorska metoda wykorzystywana w kosmetyce estetycznej. Wykonując ten zabieg na określonych partie naszej skóry, powodujemy, że są one lepiej ukrwione i dotlenione. Poprawa układu krążenia i wzmocnienie ścian naczyń krwionośny zapobiega ich pękaniu i zmniejsza ryzyko występowania żylaków.

 

Nasz organizm, po zabiegu radio frekwencja melody produkuje więcej włókien kolagenowych, które poprawiają jędrność i sprężystość skóry. Na czym dokładnie polega radio frekwencja melody? Jest to to technika polegająca na wykorzystaniu w kosmetologii specjalnych urządzeń, które generują dwubiegunowe fale radiowe. Wnikają one w wewnętrzne warstwy naszej skóry i powodują podniesienie temperatury części ciała, na które oddziałują. Dzięki temu, w tych właśnie partiach, włókna kolagenowe podgrzewają się nawet do 60 stopni Celsjusza.

 

To z kolei przyspiesz ich regenerację. W efekcie stosowania tego zabiegu nasza skóra jest jędrna i sprężysta. Jest to technika, która umożliwia skuteczną walkę z procesami powodującymi starzenie się skóry. Jej efekty utrzymują się dość długo i wystarczy kilka zabiegów, aby pobudzić regenerację włókien kolagenowych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega zabieg radio frekwencja melody
Nick: