Dodany: 2010-09-22 09:33:58

Czym jest depilacja laserowaDepilacja to metoda polegająca na usuwaniu owłosienia z różnych części ciała. Jest to zabieg nie trwały, którego efekty utrzymują się przez określony czas. Ten z kolei jest zależny od techniki depilacji.

 

Najprostszą i najczęściej stosowaną jest depilacja, którą można wykonać samodzielnie w domu.

Do tego celu stosuje się plastry z woskiem na zimno lub na gorąco. Coraz rzadziej to depilacji używamy maszynek do golenia, ponieważ ich efekty są najmniej trwałe, a odrastające włoski są grubsze i ciemniejsze. Wiele kobiet stosuje elektryczne depilatory, które usuwają włoski, wyrywając je z cebulką za pomocą maleńkich pincet umieszczonych na głowicy depilatora.

 

Ta metoda jest wprawdzie nieco bolesna, jednak ze wszystkich technik, które można wykonać samodzielnie, jest też najbardziej skuteczna. Z kolei decydując się na zabieg usuwania owłosienia w salonie kosmetycznym coraz częściej wybieramy depilację laserem. Depilacja laserowa warszawa to proces polegający na trwałym i najbardziej skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa warszawa przeprowadzana jest za pomocą specjalnej aparatury i przyrządu wyposażonego w laser. Działa on powierzchniowo, emitując łagodną wiązkę promieni, które przenikają przez skórę aż do mieszka włosowego i niszczą cebulkę włosa. Depilacja laserowa warszawa jest całkowicie bezbolesnym procesem dającym efekty, które utrzymują się nawet przez kilka miesięcy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest depilacja laserowa
Nick: