Dodany: 2010-09-22 09:35:52

Czym jest kapsuła spaKapsuła spa warszawa to specjalne urządzeni stosowane do zabiegów oczyszczających, energetyzujących, wyszczuplających, ujędrniających, relaksujących i antycellulitowych. Kapsuła spa warszawa w zależności od modelu i wykorzystywanych technik to urządzenie, w którym można połączyć wiele różnych zabiegów.

 

Wyglądem przypomina dużą wannę, zamykaną od góry pokrywą. Kapsuła spa warszawa może spełniać jednocześnie rolę sauny, solarium, czy wanny z hydromasażem. W takim urządzeniu można również przeprowadzać zabiegi koloroterapii, poprzez zastosowanie ledowych lamp o różnych kolorach oraz aromaterapii, poprzez aplikowanie oparów zawierających poszczególne zapachy. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne wykonywane w kapsule spa ułatwiają spalanie kalorii, wspomagają proces odchudzania, zwiększają odporność organizmu, poprawiają krążenie, nadając skórze zdrowy koloryt i młodzieńczy blask, a także sprzyjają walce z cellulitem.

 

Odpowiednio dobrane zabiegi w połączeniu ze skutecznymi preparatami, to kompleksowy program odnowy biologicznej o bardzo wysokiej efektywności. Pobyt w kapsule nie tylko likwidują zmęczenie i przywraca energię, ale również wpływa kojąco na nasz organizm.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest kapsuła spa
Nick: