Dodany: 2010-09-22 09:24:28

Elektrostymulacja warszawa to coraz chętniej stosowany zabieg, w którym wykorzystuje się prądy małej częstotliwości w celu wywołania skurczu, czyli pobudzenia mięśni. Prądy te składają się z impulsów o różnym przebiegu i częstotliwości. Można je dowolnie regulować i powtarzać dowolną ilość razy.

 

Elektrostymulacja warszawa to zabieg coraz częściej stosowany do pozbycia się cellulitu. Wykorzystuje się go także do ujędrnienia pośladków, ud, mięśni brzucha i obwisłych ramion. W medycynie, elektrostymulacja warszawa, wykorzystywana jest to leczenia zaników mięśni lub nerwów. Przy jej zastosowaniu, specjalna aparatura generuje impulsy elektryczne o różnej mocy, pod wpływem których nasze mięśnie kurczą się i rozkurczają. Dzięki temu są one pobudzone do pracy, w konsekwencji czego, po kilkunastu zabiegach można osiągnąć doskonałe efekty.

 

Nasze mięśnie są ukształtowane, znikają wszelkie fałdy i uporczywy cellulit. Skóra jest jędrna i sprężysta. Prawdą jest, że elektrostymulacja nie powoduje spalania tłuszczu, a jedynie ujędrnia skórę i rozbija zgromadzone w jej zewnętrznej warstwie tkanki tłuszczowe będące przyczyną cellulitu. Jednak już kilkanaście takich zabiegów pozwala osiągnąć lepsze efekty ujędrnienia niż długotrwałe i męczące ćwiczenia na siłowni.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co daje elektrostymulacja
Nick: