Dodany: 2012-11-09 11:39:09

 

Czym charakteryzuje się mezoterapia bezigłowaZabiegi kosmetyczne czasem wykraczają poza standardowe ramy kosmetyki. Medycyna estetyczna jest czymś niezwykle ważnym, w jej ramach wykonuje się takie zabiegi jak mezoterapia wrocław.

 

W mezoterapia wrocław używa się igieł do wprowadzania leczniczych substancji do skóry. W mezoterapii bezigłowej nie stosuje się igieł do naprawy stanu skóry, używa się elektroporacji. Na czym takie zjawisko polega? Na niczym innym jak na poddawaniu wybranego miejsca pod działanie fal elektromagnetycznych, daje to efekty podobne do igłowej wersji.

 

Takie działanie jest bardziej ogólne, ale za to nieinwazyjne w przeciwieństwie do igłowej mezoterapia wrocław. Jest to bezpieczniejszy zabieg i dużo przyjemniejszy, świetnie redukuje cellulit, zmarszczki dużo gorzej radzi sobie z likwidacją przebarwień i innych zanieczyszczeń lub blizn. Tu nie ma co liczyć na skuteczność tego procesu, ale ma inne zalety. Warto się na niego zdecydować, jest to zabieg bardzo opłacalny dla pań, toteż bardzo chętnie się mu poddają.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym charakteryzuje się mezoterapia bezigłowa
Nick: