Dodany: 2011-12-05 12:59:47

 

Skąd się wziął kolagen Biologia i natura ludzka to bardzo niezbadana materia pełna niespodzianek i niebezpieczeństw. Jak mówi przysłowie lekarskie będące przede wszystkim radą i poradą dla młodych lekarzy nie tylko młodych bo generalnie wszystkich, po pierwsze „ nie szkodzić „ doskonale oddaje to tajemniczy charakter ciała ludzkiego i jego biologii.

 

Jednym z wytworów natury jest kolagen. Kolagen to jeden z budulców ścięgien. Ścięgna są bardzo elastyczna materią w ciele ludzkim, odpowiadają za elastyczność ścięgien i jest to główna cecha i rola ścięgien. Takie właśnie mają być kolagen odpowiada też za elastyczność skóry. Obecnie jest on stosowany w kosmetykach przeciwzmarszczkowych, kremach i tego typu kosmetykach.

 

Ma on poprawić jędrność skóry jej utrata to pierwsza z widocznych oznak starości. Kolagen jest więc bardzo potrzebny szczególnie dla kobiet to poważna sprawa uważają eksperci od odmładzani i operacji plastycznych. Biologia jest pełna tajemnic jej odkrywanie powoduje coraz szersze stosowanie tego typu rozwiązań jak kosmetyki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skąd się wziął kolagen
Nick: