Dodany: 2010-09-22 09:52:39

Czym są zabiegi na przebarwieniaO kolorze naszej skóry decyduje szereg czynników, ale przede wszystkim zawartość jej naturalnego barwnika – melaniny. Przy jej nadmiernym produkowaniu na naszej skórze mogą pojawić się różnego rodzaju przebarwienia.

 

Najczęściej są one rozmieszczone nierównomiernie i występują na odsłoniętych partii ciała (twarz, dekolt, ręce). Pojawiają się w postaci piegów, czerwonych plam lub białych odbarwień. Szczególnie w okresie letnim jesteśmy narażeni na ich występowanie. Eksperci szacują, że ponad 60% przebarwień pigmentacyjnych pojawia się pod wpływem promieniowania UV. Kiedy na przebarwienia nie pomagają preparaty i kremy, warto udać się po pomoc do salonu kosmetycznego.

 

Zabiegi na przebarwienia warszawa to seria kompleksowych zabiegów, które mają na celu przewrócić optymalny poziom melaniny w organizmie. Zabiegi na przebarwienia warszawa to przede wszystkim odpowiedni demakijaż i tonizacja, a także złuszczanie naskórka metodą  mikrodermabrazji lub peelingu chemicznego. Po wykonaniu tych czynności kosmetyczka stosuje ampułkę z silnie działającym preparatem rozjaśniającym skórę drogą jono- lub sonoforezy. Następnie nakłada rozjaśniająco-wybielającą maskę z alg morskich. Na koniec wklepuje krem z zawartością substancji depigmentujących. Zabiegi na przebarwienia warszawa charakteryzują się dużą skutecznością, dlatego jeśli mamy duże problemy z wszelkimi rodzajami przebarwień, warto zapytać o nie w gabinecie kosmetycznym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są zabiegi na przebarwienia
Nick: